Nové forum o GTA:SA záhadách
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Nové forum o GTA:SA záhadách


 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Strašidelné příhody a sny

Goto down 
+2
Tomosko
OGDan
6 posters
AutorZpráva
OGDan
Mysterian Machine
Mysterian Machine
OGDan


Poeet p?íspivku : 268
Age : 30
Registration date : 04. 06. 06

Strašidelné příhody a sny Empty
PříspěvekPředmět: Strašidelné příhody a sny   Strašidelné příhody a sny EmptySat 5 Aug - 21:44

Já jsem byl na chatě.Netekla tam voda,ale byl tam potok.Vždycky,když jsem se tam nahnul,abych si umyl ruce,slyšel jsem kroky.A když jsem se rozhlídl,nikdo tam nebyl.

Nebo,když jsem doma.Cítím,že tam někdo je.Otočím se a nic.

Nebo mi něco jakokdyž ubírá energii,ale jen někdy.Jsem úplně oslabený.Víc slyším,je vše pomalejší a přiblížené.


Naposledy upravil dne Sun 6 Aug - 14:54, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://www.blog.lide.cz/ogdan
Tomosko
Učedník
Učedník
Tomosko


Poeet p?íspivku : 86
Bydliště : Slovensko - Kosice
Registration date : 23. 06. 06

Strašidelné příhody a sny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Strašidelné příhody a sny   Strašidelné příhody a sny EmptySun 6 Aug - 10:57

mne sa take daco nestava Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Kingpin
Šéf cechu
Šéf cechu
Kingpin


Poeet p?íspivku : 437
Bydliště : =Humenne=
Registration date : 18. 06. 06

Strašidelné příhody a sny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Strašidelné příhody a sny   Strašidelné příhody a sny EmptySun 6 Aug - 11:03

Ja som raz videl na chate v noci,ako z lesa vyletava ziariva biela "raketa".Ale vtedy som mal asi 7 rokov,a o UFO som nemal ani ponatia...Ale fakt som daco take videl,prisaham Neutral
Návrat nahoru Goto down
Vojtěch
Administrátor fora
Vojtěch


Poeet p?íspivku : 1047
Age : 28
Bydliště : Octane Springs
Registration date : 11. 05. 06

Strašidelné příhody a sny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Strašidelné příhody a sny   Strašidelné příhody a sny EmptySun 6 Aug - 13:33

Mohlo by se to prejmenovat na Strasidelne prihody a sny. To by bylo lepsi.
Návrat nahoru Goto down
http://www.gta-zahady.forumczech.com
Kingpin
Šéf cechu
Šéf cechu
Kingpin


Poeet p?íspivku : 437
Bydliště : =Humenne=
Registration date : 18. 06. 06

Strašidelné příhody a sny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Strašidelné příhody a sny   Strašidelné příhody a sny EmptySun 6 Aug - 18:11

A raz som mozno videl prevtelenu mamu mojho kamarata.Oni v ten cas boli na dovolenke v Chorvatsku,no ked sme prechadzali okolo ich rozostavaneho domu (len z tehal bol vtedy) v okne som zazrel jeho mamu.Stala bez hnutia a cely cas pozerala na nase auto.Mohlo byt,ze som sa zmylil,lebo dnu bola tma,ale brutalne sa podobala silent silent Question scratch Pritom v tom case bola stovky kilometrov inde... Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
ficik
Tovaryš
Tovaryš
ficik


Poeet p?íspivku : 226
Registration date : 05. 06. 06

Strašidelné příhody a sny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Strašidelné příhody a sny   Strašidelné příhody a sny EmptyFri 11 Aug - 9:32

doma mě pořát připadá že tam někdo je vždycky se sice leknu ale sem rád kdyš na půdě začnou líst kočky protože ten pocit přestane
Návrat nahoru Goto down
Seleucid
Učedník
Učedník
Seleucid


Poeet p?íspivku : 43
Registration date : 17. 07. 06

Strašidelné příhody a sny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Strašidelné příhody a sny   Strašidelné příhody a sny EmptyThu 17 Aug - 18:30

Kdybste si je tak nehonili tak tak unavený nejste.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Strašidelné příhody a sny Empty
PříspěvekPředmět: Re: Strašidelné příhody a sny   Strašidelné příhody a sny Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Strašidelné příhody a sny
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nové forum o GTA:SA záhadách :: FORUM :: Archiv-
Přejdi na: